Duyurular

Vegandunyasi.com Bize Ulaşın

Kategoriler

There are no items matching the selection.

Sepetim

0

Ödüllü "Arkadaşını Etiketle" Yarışması

Yarışma Kuralları

 

Ödüllü ‘’Arkadaşını Etiketle’’ Yarışması Vegan Dünyası tarafından, Vegan Dünyası Instagram (https://www.instagram.com/vegandunyasi) sayfasında gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılım koşulları aşağıdaki gibidir:

1. Yarışmaya katılmakla, bu koşulların tümünü okuduğunuzu, koşulların tamamına hakim olduğunuzu ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

2. Yarışmaya katılım Instagram üzerinden olup, 22 Kasım 2018 tarihinde başlayıp 26 Kasım 2018’de sonlanacaktır.

3. Vegan Dünyası’nın yarışmayı iptal etme, dilediği zaman yarışmanın tarihini, koşullarını ve/veya ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

4. Yarışmacılar tarafından, yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Vegan Dünyası sorumlu tutulamaz.

5. Katılımcılar, Instagram hesabımızı takip edip, iki arkadaşını yarışma postumuzun altına etiketlediği takdirde yarışmaya katılabilirler.

6. Yarışma ile ilgili işlemler ücretsizdir.

7. Yarışmaya tam fiil ehliyetine sahip, yasal ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olan gerçek kişiler katılabilir.

8. Yarışma bitiminin ardından, katılım gösteren, yorumlarını paylaşan kullanıcılar arasından bir kullanıcı ve etiketlediği iki arkadaşı jüri tarafından seçilecektir. Kazanan kullanıcılara, Vegan Dünyası sitesinden sürpriz hediyeler gönderilecektir. Yarışmanın sonlanacağı 26 Kasım 2018’de özel bir ileti ile duyurulacaktır.

9. Bir kişi aynı yarışmada birden fazla ödül kazanamayacaktır.

10. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

11. Vegan Dünyası, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.

12. Kişilerin, gerçek isimleri ile yarışmaya katılmaları gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Vegan Dünyası sorumlu değildir.

13. Yarışmacılar, Vegan Dünyası’na açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Vegan Dünyası münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

14. Yarışmacılar, sayfa dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Vegan Dünyası’nın ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.

15. Vegan Dünyası sayfanın ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Vegan Dünyası özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin; doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Vegan Dünyası’ndan kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

16. Bu Yarışma, hiçbir şekilde Instagram sponsorluğunda yapılmamaktadır. Instagram tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemekte, herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

17. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.