Duyurular

Vegandunyasi.com Bize Ulaşın

Kategoriler

There are no items matching the selection.

Sepetim

0

Teslimat Koşulları

  

Sipariş ve Ödeme

 

Sepetinize eklediğiniz ürünleri teslimat ve fatura bilgilerinizi dikkatlice doldurduktan sonra Kredi Kartı ya da Havale/Eft seçeneklerinden birini seçerek ödeyebilirsiniz. Ödeme şeklinizi seçip onayladıktan sonra siparişinize ait tüm bilgilerin yer aldığı bir e-posta,  üyelik bilgilerinizde yer alan e-posta adresinize otomatik olarak iletilecektir. Havale/Eft ile ödeme yapmayı tercih eden müşterilerimiz banka hesap bilgilerimizi bu e-posta içeriğinden öğrenebilirler. Havale/Eft ile ödemesi yapılmayan siparişleriniz 3 iş günü içinde iptal edilir.

 

Adres Bilgisi

 

Adres bilgilerinizin net ve anlaşılır bir şekilde olması için bu bilgileri dikkatlice doldurun ve kontrol edin. Adres, telefon, e-posta gibi bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması siparişinizin tarafınıza vaktinde ulaşması ve gerektiğinde sizinle kolayca irtibata geçebilmemiz için önemlidir.

 

Teslimat

 

Siparişleriniz, ödemeniz tamamlandıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler takip eden iş günlerinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tahmini 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini yaptığınız ürün/ürünler eğer stoklarda kalmamış ise ve en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi sonrasında hala tarafınıza gönderilememiş ise tedarik edilemeyen ürün bedeli iade edilir.

 

Kargo Ücreti

 

Kargo ücreti ödeme sayfasında belirtilmiştir. Bu fiyat ürün özellik ve fiyatına göre dönemsel değişiklik gösterebilir.

 

Yanlış, Eksik ya da Hasarlı Sipariş

 

Siparişinizin teslimatı sırasında paketi kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Yanlış, eksik ya da hasarlı ürün varsa bu konu hakkında kargo yetkilisine bir tutanak tutturarak paketi teslim almayınız ve hazırlatmış olduğunuz bu tutanağı en kısa zamanda info@vegandunyasi.com e-posta adresine göndererek bizi durumdan haberdar ediniz. Paketi teslim almanız kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği anlamına gelir ve bundan sonraki itirazınız kabul edilmez.